Facebook pixel head Vijzelstraat 66, Amsterdam | Would you like to rent this venue?
  • Square meter
    Floor area

    1.276 m2

  • For rent from
    For rent from

    1.276 m2

  • Traditional office
    Rental price

    € 395,- /m2/year

  • Number of people
    People

    256

We are ready to answer all your questions

Vijzelstraat 66

Description

Het gebouw
Het gebouw Prins & Keizer is één van de hoogste gebouwen in de Amsterdamse binnenstad. De naam Prins & Keizer refereert aan de ligging van de Vijzelstraat tussen de Prinsengracht en de Keizersgracht. De Vijzelstraat is onderdeel van ‘De Rode Loper’: de doorgaande route recht door de binnenstad, tussen het Centraal Station en Station Zuid. Het ligt op 2 minuten loopafstand van de Noord-Zuidlijn halte Vijzelgracht. In- en rondom De Vijzelstraat bevinden zich tal van lunch- en dinergelegenheden, winkels, galeries, supermarkten en andere kantoren.

Prins & Keizer is een modern kantoorgebouw wat flexibel is ingedeeld. Er is een bemande receptie aanwezig op de begane grond. Hier zijn ook diverse meeting rooms en een bedrijfsrestaurant te vinden. Op de achtste verdieping is de Skylounge gelegen met een geweldig dakterras, welke is af te huren via de receptie. Prins & Keizer is sinds een aantal jaar een verzamelkantoor waar onder andere Flink en Spotify zijn gehuisvest.

Beschikbaarheid
Voor de verhuur komt ca. 1.276 m² v.v.o. beschikbaar, als volgt verdeeld:
– Begane grond 1.087 m² v.v.o.
– Kelder 189 m² v.v.o.

Huurprijs
Begane grond € 395,- per m² v.v.o. per jaar, exclusief BTW
Kelder € 200,- per m² v.v.o. per jaar, exclusief BTW

Servicekosten
€ 85,- per m² VVO per jaar, exclusief BTW

Huurtermijn
5 + 5 jaar.

Parkeerkosten
Parkeerplaatsen in de garage te huren via APCOA. De kosten voor een kantoor abonnement (toegang op werkdagen tussen 07:00 en 19:00) zijn € 1.500,- excl. BTW, per kwartaal.

Aanvaarding
In overleg.

Faciliteiten
Meeting rooms;
Bedrijfsrestaurant;
Keuken;
Bar in de kelder;
Skylounge bar met dakterras;
Bemande receptie;
Eigen entree.

Read more Read more

Features

General

Rental price € 395,- /m2/year

Service costs € 85,- /m2/year

Availability Immediately

Construction

Main function Office space

Year of construction 1973

Surface areas

Floor area 1.276 m2 (in units from 1276 m2)

Layout

Number of floors 2 floors

Schedule a viewing or ask a question

We are ready to answer all your questions

Portret foto Joost Portret foto Eva Portret foto Lukas